Kosmetika

O kosmetice PHYRIS

PHYRIS je vysoce efektivní, dobře snášenlivá a světově uznávaná profesionální kosmetika. Pravidelně se umisťuje na prvních příčkách ve světovém žebříčku kvalitní kosmetiky.

Získaná ocenění

2012 - Kosmetická značka PHYRIS byla oceněna 1. místem v prestižní soutěži BEAUTY AWARD FORUM 2012 v kategorii "Pleťová péče".

2013 - Beauty Expo & PROKOS Products Awards 2013 - Pleťová kosmetika PHYRIS získala dvě ocenění v soutěži pořádané u příležitosti veletrhu profesionální kosmetiky World of Beauty and Spa, který se konal v září 2013 v Praze.
Pořadatel tohoto veletrhu ve spolupráci se Sdružením výrobců, dovozců, vývozců a prodejců kosmetických prostředků PROKOS hodnotil kvalitu vystavovaných produktů. Z celkem příhlášených více než 150 produktů bylo oceněno 10, které získaly certifikát kavality. Z těchto deseti ocenění získal PHYRIS hned dvě pro tyto produkty:

  • Luxesse Multi Vision Eye Lift - oční set
  • Time Release Set - sada koncentrovaných pleťových sér

2013 - Beauty Forum Reader´s Choice 2013 - Pleťová kosmetika PHYRIS i v roce 2013 získala 1. místo v kategorii "SPA&Wellness" a 3. místo v kategorii "Produkty klasické péče". Jedná se o ocenění německého magazínu pro profesionální kosmetiku Beauty Forum.

Kosmetika Phyris Šťáhlavice

Kosmetika PHYRIS využívá nejnovějších poznatků a objevů ve výzkumu předních dermatologů a zkušených kosmetických chemiků. Tyto exkluzivní přípravky jsou vyráběny v Německu moderními technologiemi podle stejných pravidel a standardů, které se používají ve farmacii pro výrobu léků. S kosmetikou PHYRIS si můžete být naprosto jistí tím, že dostáváte 100% kvalitu a bezpečné produkty.

PHYRIS je kosmetika, která opravdu funguje i bez chirurgického zákroku!

Každé kosmetické ošetření vyžaduje individuální přístup a diagnostiku pleti. Ve svém salonu Vám nabízím v rámci kosmetického ošetření provedení diagnostiky pleti zdarma.

PHYRIS je naprosto unikátní kosmetika do které se ihned zamilujete.

Ošetření kosmetikou PHYRIS pro každou moderní ženu !

Skin Results chemický peeling s ovocnými kyselinami (Alpha Hydroxy Acids)

Toto ošetření sloupe pokožku a zbaví jí zbytků stratum corneum(odumřelé kůže) a tak propůjčí pleti hladkost, pevnost a lepší vázání vody.Toto ošetření je klinicky testováno redukuje vrásky bez stresované pokožky. Skin Results je chemický peeling nové generace!

  • Peel Index 20 ­ 5% ovocných kyselin, určeno především pro citlivou pleť (redukuje vrásky, rozšířené póry a další nerovnosti pleti. Po ošetření je pleť vyrovnaná a zregenerovaná)
  • Peel Index 40 ­ 10% ovocných kyselin (redukuje rozšířené póry, vrásky, zrohovatění pleti, ďolíčky po akné, stahuje póry, určeno pro drobné pigmentační skvrny)
  • Peel Index 60 - 20% ovocných kyselin (redukuje hluboké vrásky, aknózní problémy a je vhodný pro pleť s problémy s hyper pigmentací a vyhlazuje zralou pleť)

Hydro Active ošetření s kyselinou hyaluronovou (zapracování kyseliny hyaluronové bez jehel do pleti!)

Ošetření tímto přípravkem pleť vyplní, hydratuje a projasní povadlou pleť. Je to první pomoc u jemných vrásek způsobených dehydratací pleti.

Při opakované aplikaci se stává neinvazivní alternativou v mezoterapeutické výplni vrásek. Kúra se provádí 1x za 14 dní a to nejméně 5 kúr za sebou. Takto provedená ošetření nechají pleť vyhlazenou po dobu 4 až 6 měsíců. 

Čelo před ošetřením mezoterapeutickou výplní vrásek
Čelo před ošetřením mezoterapeutickou výplní vrásek
Čelo po ošetření mezoterapeutickou výplní vrásek
Čelo po ošetření mezoterapeutickou výplní vrásek

Perfect age ošetření za pomocí přírodních kmenových buněk

Perfect age

Toto ošetření regeneruje schopnosti pleti pomocí rostliných kmenových buněk. Ideálně se adaptuje pro všechny typy pleti a redukuje spolehlivě mimické vrásky a předchází pigmentovým skvrnám.

Hedvábně jemná pěnová maska prostřednictvím svého exluzivního efektu podporuje pronikání účinných látek do spodní vrstvy pokožky a navíc ji zklidňuje a vyhlazuje. Podporuje hydrataci pleti a působí proti zánětlivě a chrání pleť před negativními účinky volných radikálů. Tím zabraňuje předčasnému stárnutí pleti.

Maska navozuje při jejím použití pocit svěžesti a uvolnění. Krásné ošetření pomocí jedinečných vysoce účinných Time Release šesti druhů sér (vybíráme podle stavu pleti) a poté Vás ponoříme do naprosto luxusní masky Mousse Cocoon, která se na pleti zahřeje na 40°C a podpoří tak ještě více účinky séra.