Nehtová modeláž

Dovolujeme si Vám nabídnout profesionální systémy v péči o Vaše nehty na rukou. Nejvyhledávanější péčí o ruce je klasická manikúra nabízím profi manikúru BablCare tato suchá manikúra bez použití vody. Tato manikúra nahrazuje klasickou manikúru a je naprosto revoluční. Obsahuje antimykotické látky a obsahuje 7 vysoce aktivních látek z extraktu tea tree z Austrálie.

Manikúru lze doplnit o parafínový zábal, lakování či ozdravnou manikúru P-shine.

P-Shine - Nehty jsou ošetřeny speciální pastou, která je zaleštěná do nehtové ploténky do vysokého lesku a tak napomáhá výživě a růstu přírodního nehtů. P-shine obsahuje včelí vosk, mateřskou kašičku a křemičitou hlinku, bentonit, jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitamíny A, E a provitamín B5 .Malé brusné částečky zahladí nerovnosti na povrchu nehtu a takto zaleštěné nehty jsou chráněny vůči vnějším vlivům jako je voda saponáty a další. Technika P-shine podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů, jejich posílení a obohacení o důležité vitamíny. Procedura se zejména používá proti třepení a lámání nehtů. Nehty vypadají velmi hezky, upraveně a lesknou se jako při použití bezbarvého laku. Pro udržení výživných vlastností P-Shinu se doporučuje aplikovat P-Shine po 3-4týdnech.

Modeláž nehtů UV gelem

Každou ženu zdobí její ruce, proto je chce mít neustále pěkně upravené. Variantou na dlouhodobé prezentování zdobených nehtů je nehtová modeláž UV gelem.
Nehtovou modeláž na rukou provádím několika způsoby.

Potažení přírodních nehtů UV gelem

Modeláž se provádí jednotlivými vrstvami UV gelu, nebo gel či shell-laku přímo na nehet. Ruka je pak vložena do lampy se zářivkami s ultrafialovým světlem. V lampě dojde k vytvrzení gelu. Proces tvrzení gelu obvykle trvá jen pár minut. Nehet je zpevněný a chráněný, přičemž délka je zachována. Tuto techniku provádím i bez pilování přírodního nehtu speciálním UV gelem Brisa Lite, který je absolutní revolucí v nehtové modeláži!!!

Modeláž na šablonky

Drží lépe než modeláž s použitím tipů.

Pod přírodní nehet se připevní šablona, na kterou vymodeluji nehet požadované délky.

Modeláž s umělým nehtem - Tipem

Tip je umělý nehet, který se lepí na nehet přírodní. Po nalepení upravíme délku tipu, zdrsníme ho a nanášíme jednotlivé vrstvy gelu.

O gelových nehtech se říká, že vypadají přirozeněji než jiné typy umělých nehtů. Jsou velmi lesklé. Mnoho lidí je považuje za vhodnou alternativu k akrylovým nehtům proto, že vypadají přirozeněji, kvůli kratší době, která je potřebná k jejich aplikaci a také proto, že UV gel je téměř bez zápachu.

 

Zdobení

Francie, jednobarevné nehty, zdobení kamínky, razítky, nálepkami, ruční kresbou, ...

V našem studiu Vám nabízíme gelové nehty s francouzskou manikúrou i celobarevné nehty nejen v bílém provedení, ale je možné si vybrat z mnoha dalších barevných odstínů.

Dále nabízíme širokou škálu zdobení kamínky, razítky, nálepkami, ruční kresbou, ...

Veškeré zdobení včetně francouzské manikúry je kladeno pod gel, proto je velmi trvalé. Nehty zůstanou stále upravené a krásné.

Doba modeláže se pohybuje kolem 2hodin, záleží na tvaru nehtů, jejich kvality, zvolené délky i vybrané techniky modeláže a také zdobení.

 

Doplnění nehtů

Gelové nehty je třeba doplňovat dle rychlosti růstu nehtů.

První doplnění bývá po třech týdnech, podle odrostu je možno interval prodloužit, nebo naopak zkrátit. Doplnění spočívá v odbroušení horní vrstvy gelu, zdobení, barvy a přechodu mezi vlastním nehtem a gelem. Poté se nanáší nové vrstvy a nehty se opět nazdobí dle Vašeho přání.

Výhodou gelových nehtů je beze sporu bezúdržbovost a vždy perfektně upravené ruce, které jsou Vaší vizitkou.

Stačí jednou za čas přijít na doplnění, o víc se starat nemusíte.

Parafínový zábal na ruce

Parafínové zábaly působí blahodárně na nervovou soustavu (na dlaních jsou nervová zakončení buněk) a vytváří již zmíněnou ochranu drobných kloubů. Po zábalu jsou ruce velmi dobře odpočinuté a samozřejmě se dostavuje také vysoký kosmetický efekt. Ruce jsou hladké, hebké a sametové. Využívá se pomalého předávání tepla a účinných minerálů do těchto oblastí. Parafinové zábaly vedou nejen k uvolnění a snížení bolesti pohybového aparátu, ale také mají blahodárný účinek na celé tělo. Teplo rozšiřuje cévy, zlepšuje prokrvení a působí příznivě na zlepšení regenerace svalových spazmů. Cítíte se uvolněně a zrelaxovaně.

 

Nehty