Přístrojová ošetření

Skin scrubber a brush - jedná se o ultarzvukový přístroj, který využívá jevu kavitace. Na povrchu kůže dojde pomocí ultrazvuku k rozpadu kožních buněk pokožky, aniž by byly poškozeny buňky, které jsou hlouběji v kůži. Tato kavitace má hlavní funkce - kavitační peeling, vstřebávání účinných látek do pokožky, mikromasáž.

Metodou Skin scrubber lze velmi dobře a hlavně bezbolestně čistit pleť. Zejména u aknózní pleti a pleti s rozšířenými póry a komedony. Pleť po ošetření není zarudlá a bez jakýkoliv jiných nedostatků.

Diamantová mikrodermabraze - je jedním z kosmetických zákroků, kterým si můžete naprosto bezbolestně nechat vyhladit, a tím pádem omladit vaši pleť na obličeji i na celém těle. Výsledek je již viditelný po jednom ošetření. Mikrodermabraze spolehlivě redukuje obličejové vrásky a umí odstraňovat drobnější jizvičky a strie.

Mikrodermabraze pracuje na principu mechanického obrušování kůže pomocí speciálních diamantových hlavic. Takto se za pomoci vakua odstraňují nečistoty z pórů a odumřelé kožní buňky.

Působení vakua zlepšuje lymfatickou drenáž obličeje a stimuluje krevní oběh a detoxikuje pokožku.

Kombinace všech účinků vakuové mikrodermabraze vede postupně k novotvorbě kolagenních a elastických vláken a tedy k tolik žádané rejuvenaci (nastartuje růst nových, zdravých a elastických kožních buněk, odolných vůči vnějším vlivům, vrátí tak biologický čas pokožky zpět a zpomalí její stárnutí.

Mikrodermabraze by se měla podstoupit 6 až 12 ošetření podle stavu pleti a opakovat každé 2 až 3 měsíce. 

Vacuum a spray - je určen k mechanickému odstraňování kožních nečistot, zlepšuje krevní oběh, mírní váčky pod očima, zpevňuje pokožku a také zvlhčuje pokožku posilujícími přípravky nebo ji dezinfikuje.

Mezoterapie, ultrasonic, sonoforéza - jedná se o nejnovější systém zapracování aktivních látek, které účinkují hluboko pod kůží. Tento přístroj využívá fyzikální jev elektrických impulsů, které působí v buněčných blanách a v rohové vrstvě pokožky. Díky tomu dochází k otevření nových cest a zavedení aktivních preparátů bez nutnosti využití jehel.

K ošetření s ochranným gelem 150,-

Jedná se tak i bezjehlovou mezoterapii - metodou redukuje vrásky a projasňuje pleť.

Galvanizace - galvanická žehlička je přístroj pro galvanizaci pleti. Galvanizace je profesionální nejefektivnější procedura s liftingovým efektem. Proceduru je potřeba opakovat celoročně, ale stojí to za to - má totiž okamžitý efekt vyhlazení a zjemnění pleti. Procedura zmírňuje otoky, kruhy pod očima, nateklé oblasti brady, redukuje vrásky, vypíná povislou pleť, čistí, revitalizuje a regeneruje pokožku. Žehlička pracuje na bázi pozitivního i negativního proudu, a speciálního gelu. Gel i přístroj jsou nabity negativně, během odpuzování napětí dochází k protlačení liftingového gelu hluboko do pokožky. Tak ji zbavuje vrásek. V případě čištění pleti je princip stejný, jen se pracuje s kladně nabitým strojem i gelem.

K ošetření 120,-

D´arsonvalizace - proudy d´arsonvala jsou používány k dezinfekci kůže, např. po čistícím zákroku. Jsou bakteriocidní, zahřívají a zlepšují vstřebávání aktivních látek, zejména u aknotiků.

K ošetření 120,-

Napařovač - ozonizace - vapozon vytváří horkou páru a také ozon, který desinfikuje pokožku. Ozon je vhodný pro napařování zánětlivé a mastné pleti.

K ošetření 95,-