Řasy

Prodlužování řas "řasa na řasu"

Toužila jste vždy mít dlouhé a husté řasy a však příroda vás jimi neobdařila. Nyní si je můžete nechat prodloužit a zahustit novou revoluční technikou řasa na řasu od značky JB cosmetics. Tato technika zaručuje dlouhé, natočené a husté řasy, které působí naprosto přirozeně.

Značka JB cosmetics (USA) je jedna z prvních firem zabývající se prodlužováním řas na Americkém trhu. Proto tato značka zaručuje naprostou 100% kvalitu jejích produktů. JB cosmetics řasy zaručují tu nejvyšší kvalitu nesrovnatelnou s nekvalitními produkty z Polska či Číny, která dávají na trh podřadná lepidla obsahující metyl-metakrylát, který řasy ničí a dochází tak i k alergickým reakcím. Veškeré produkty JB cosmetics jsou atestované ministerstvem zdravotnictvím a tak řasy neničí a ani nedochází k alergickým reakcím při její aplikaci.

Prodlužování řas u nás v kosmetickém studiu ve Šťáhlavicích - před zákrokem Prodlužování řas u nás v kosmetickém studiu ve Šťáhlavicích - po zákroku

Jak se semipermanentní řasy aplikují:

Na vlastní řasy se aplikují řasy z lehkého syntetického materiálu speciálním medikálním adhesivem, jednotlivě řasa na řasu. Vaše řasy tak dále rostou dle svého přirozeného cyklu i s novou řasou. Spojení řas jsou neviditelné, přirozené a zároveň pevné. Semipermanentní řasy se vyrábějí v nejrůznějších délkách a v mnoha barvách a v několika tvarech a tloušťkách. Díky tomu lze vhodným výběrem aplikovaných řas korigovat tvar oka i přizpůsobit vzhled dle přání zákaznice. Od naprosto přirozeného po vysoce extravagantní. Prodloužení řas udělá váš pohled neodolatelným.

Se semipermanentními řasami JB cosmetics se ráno probudíte již nalíčená. Jste tak kdykoliv upravená a můžete se s nimi bezstarostně oddávat svým oblíbeným aktivitám jako je sport, plavání a jiné činnosti.

Aplikace řas trvá od 45min do 90min podle počtu aplikovaných řas a náročnosti lze zahustit a prodloužit i spodní řasy oka v takovém případě se doba aplikace ještě o něco prodlouží.

Péče po aplikaci:

Je naprosto nenáročná jen prvních 24hodin nesmí Vaše řasy přijít do kontaktu s vodou, párou a nadměrným teplem. Po uplynutí této doby lze již řasy namáčet a tak vykonávat jakoukoliv činnost.

Permanentní mascara Sexy leshes

Je procedura, která dodává řasám objem, délku, barvu a tvar podobně jako řasenka. Je 100% voděodolná a je tak ideální pro aktivní životní styl stejně tak na zvláštní události. Je vhodná jak na dovolenou k moři tak i na hory či zvláštní společenské události. Je ideálním řešením pro ženy, které se nerady každodenně líčí a odličují. Sexy leshes mascara se nerozmazává a ani nedrolí  při potápění či lyžování a tak dopřává vašim očím stále neodolatelný pohled. Permanentní řasenka vydrží na řasách 2 až 3 týdny podle činností a kvality řas zákaznice. Mascaru lze aplikovat pouze profesionálem vyškoleným na tuto činnost. Klient si ji nemůže aplikovat doma sám!

Permanentní řasenka je vhodná pro jakékoliv řasy jelikož obsahuje vitamíny a panthenol a tak řasy neničí a naopak je vyživuje.

Řasy sexy lashes Express

Je nový revoluční způsob prodlužování řas za přibližně 20 až 30 min a vydrží na řasách 1 až 2 týdny. Tato technika nabízí rychlejší a cenově dostupnější variantu prodlužování a zahušťování řas(neaplikují se trsy). Express řasy jsou ideální pro klientky, které jsou pod časovým tlakem a hledají krásné řasy na kratší dobu, na zvláštní příležitost nebo jako úvod pro prodlužování řas na  řasu. Řasy express by měly být vždy profesionálně odstraněny a následně se mohou znovu aplikovat. Lze prodlužovat i spodní řasy.

Trvalá na řasy (Modelace řas)

Je profesionální systém tvarování a natáčení řas může také narovnávat příliš zatočené řasy. Modelovat lze jak krátké řasy tak i velmi dlouhé rovné  řasy a dodat jim tak tvar. Řasy po aplikaci trvalé jsou výraznější více viditelné a lze je tak i lépe líčit klasickou řasenkou. Trvalou lze provádět jak na klasické natáčky tak i na silikonové revoluční natáčky podle přání a představ klienta. Trvalá na řasách vydrží 2 až 3 týdny a lze ji aplikovat jak před prodloužením řas, tak i před permanentní řasenkou. Bezprostředně po aplikaci můžete vykonávat jakoukoliv činnost trvalá nevyžaduje žádnou péči po aplikaci. Aplikace trvá 45min.