Obchodní podmínky

Podmínky pro objednání

Každý nový klient musí zaplatit zálohu na službu do 1h- 1500Kč. Týká se veškerých kosmetických služeb, prodloužení řas a permanentního make-upu. Zálohu je třeba zaplatit do 3 pracovních dní od zadání termínu na danou službu, jinak je termín stornován. V případě zaslání zálohy na účet 262184612/0300, je potřeba po zaslání částky potvrdit platbu SMS zprávou. Také lze  zaplatit přímo na salónu, kdy je vystaven lístek, který je potřeba vzít sebou v den procedury. Upozornění ze strany salónu - nejsem povinná upozorňovat na daný termín vybraný klientem.

Storno podmínky

Zrušení termínu minimálně 48h předem. Původní termín je nahrazen termínem novým a záloha stále platí. Termín lze nahradit pouze jednou, ne -vícekrát. Další termín již neposkytuji. Pokud klient chce nový termín, hradí se záloha nová a původní propadá. Záloha propadá z důvodu případných dalších administrativních nákladů. Neobsazeným termínem způsobí klient ušlý zisk včetně nákladů na materiál potřebný k ošetření a další.  Při neomluvení se na danou službu, tedy stornování objednané služby do 48h předem, záloha propadá. Pokud se jedná o službu delší než jedna hodina může docházet k větším nákladům než je částka zálohy. A proto je klient povinen uhradit ušlý zisk celý a to v plné výši objednané služby. Pokud tak neučiní do 7 prac.dní je vše předáno právnímu zastoupení salonu.

Pokud se klient objedná například na permanentní make-up nelze měnit za jiné služby, jelikož na jednotlivou činnost je třeba se a to vždy specificky připravit.  Sterilita, přístroje, materiál a další pomůcky. Stejně tak nelze zálohu použít na nákup zboží. 

Důležité upozornění pro klienty

Jste povinni uvést pravdivé informace o jizvách, všech předchozích aplikacích microbladingu, permanentního make-upu, anebo předchozích odstranění. Také o jakékoliv kontraindikaci - například nachlazení a další zdravotní kontraindikace, které by mohli mít za následek neschopnost provést zákrok, díky kterému bude následovat zrušení Vašeho termínu a propadnutí rezervačního poplatku nebo účtování částky v plné výši korekce.

Pokud má klient permanentní make-up už z jiného salonu, je vždy povinen mi to ohlásit předem a případně zaslat foto.

Kontraindikace, kdy nelze provádět permanentní make-up a některé kosmetické služby:

těhotenství, kojení (po ukončení kojení doporučujeme počkat dva měsíce dokud se neustálý hormony), keloidní jizvy, epilepsie, imunodeficience a onkologický pacient v  léčbě ( aplikace je možná nejdříve 6 měsíců po léčbě), jakékoliv infekční onemocnění, virová hepatitida, AIDS, zánět spojivek, onemocnění dýchacího traktu, různé virózy, ale i např. rýma, poruchy srážlivosti krve, či jiné nemoci krve, užívání antibiotik ( aplikace je možná po 10 dnech od ukončení užívání ).

alergie, diabetes, velmi vysoký krevní tlak, atopický ekzém, kožní onemocnění léky, léky proti depresím, schizofrenie a další, srdeční cévní problémy - přijímáme pouze s potvrzení od lékaře.

Upozornění:

24 hodin před zákrokem vynechat užívání léků Euterox, anebo Letrox, min. 12 hodin před zákrokem nekonzumovat žádný alkohol, 24 hodin před zákrokem v místě aplikace nepoužívat nic mastného - krém, make-up ani pudr, 4 hodiny před zákrokem nekouřit, nepít kávu, energetický nápoj - jinak úkon neprovádím. 10 dní před zákrokem nenavštěvovat soláriu, v případě PMU obočí toto nebarvit, netrhat. 4 týdny před zákrokem nepodstupovat chemický peeling, laserové ošetření, aha peeling, aplikaci Botoxu, plniv do čela a nevystavovat se silnému slunečnímu záření. V opačném případě nemusí být konečný výsledek dobrý. Kůže nesmí být v zánětlivém procesu, anebo v procesu hojení a regenerace. V případě oparu v minulosti je potřeba týden před a týden po užívat lék Herpesin 400 - tablety ( pouze na lékařský předpis ) a to výhradně u PMU rtů, jinak neručím za správné vyhojení a  výsledek. 4 týdny před neužívat nic na imunitní systém, vitamíny, colagen, vitamin C, detox, aloe vera, ketodiet, bezsacharidové diety, čaj na močové cesty. Pokud je klient mladší 18 let, PMU pouze s písemným souhlasem zákonného zástupce. PMU se nemusí uchytit pokud klient není hormonálně vyzrálý anebo má příliš mastnou pleť. Očkování jakékoliv ho typu musí být víc jak dva týdny před nebo dva týdny po aplikaci PMU.  Nedoporučuji v místě aplikace permanentní ho make-upu více jak měsíc používat micerální vodu. U mastné a pórovité pleti nemohu zaručit vyhojený výsledek, pigment se nemusí uchytit anebo může mít nežádoucí odstín.

Během aplikace PMU je možný bolestivý pocit. Komplikace po zákroku - může dojít například k dočasnému otoku - 1 až 2 dny, stroupky 3 - 7 dní, velmi vzácně hematom, alergická reakce.

Poučení na doma: prvních 24 hodin odsávat tkáňový mok  čistým papírovým kapesníkem a to každou 1/2 hodinu. Druhý den odsávat po hodině a po uplynutí 48hod to není třeba.

Mazat pouze mastí od artistky a to mastí na permanentní make-up. Né jinou!

Spát na zádech, mít hlavu v záklonu, nic neodlupovat (stroupky), nebýt v zapařeném prostředí (sauna a pára ). Min. 1 měsíc od aplikace nenavštěvovat solárium, nevystavovat se sluníčku - vždy nosit sluneční brýle, pokrývku hlavy, nedávat v místě aplikace pudr, make-up ani krém. Neužívat nic co podporuje imunitní systém ani vitaminy, aloe vera, vobenzyn, čaj na močové cesty, colagen, vit. C, detox, ketodiet anebo jakékoliv bezsacharidové diety a to vše min 4 týdny po aplikaci PMU. Později na PMU používat krém s vysokým UV faktor - min. spf 50.

Každý klient je povinen před zákrokem toto upozornění prostudovat. 

Pokud chce klient uplatnit reklamaci je třeba se dostavit na salon po uplnutí rekonvalescence pleti na kterou byl upozorněn na salónu. A na místě tak vyplnit reklamační formulář. A poskytnou fotografii danné oblasti. Doba vyřízení reklamace je 30 dní.